МВР

ОД Бургас

 

РУ 02 Бургас

Разпределение на териториите обслужвани от „Териториална полиция” при Второ РУ-Бургас

 

Началник сектор „Охранителна полиция” главен инспектор Стамат Стоянов – сл.тел. 856764

 

1. Александър Коледжиков
 
Обслужва район: К-с “Славейков” – Изток
Граници:ул.”Г.Минков”;бул.”Тракия”; ул.”Яни Попов”;бул.”Янко Комитов”; бул.”Струга” и бул.”Ст.Стамболов”
Блокове: бл.1 - 14, бл.58 - 62,68,120;121;122;123;130;131,132;135;134,139;140 145;151;156 - 160

Приемен адрес: к-с Славейков” бл.1Б 

Сл. тел. 856653

 

2. Иван Делев 

Обслужва район: К-с”Славейков”- Юг
Граници:бул.”Тракия”; ул.”Яни Попов”;бул.”Янко Комитов”
Блокове: бл.15 до 28, от бл.47 - 49;бл.64, 65, 71, 72, 76 - 80,86,89 и от бл.101 - 115;бл.119;169

Приемен адрес: к-с Славейков” бл.48
 
Сл. тел. 856759

 

3. Янко Димитров 

Обслужва район: Микрорайон 2
Граници:бул.”Тракия”; ул.”Яни Попов”;бул.”Янко Комитов”
Блокове: бл.15 до 21, бл.65, 71, 72, 76 бл.119;169

Приемен адрес: к-с Славейков” бл.48
 
Сл. тел. 856759

 

4. Иван Димов  

Обслужва район: К-с”Славейков”-Север
Граници:бул.”Професор Яким Якимов”; бул.”Ст.Стамболов”, ул.”Георги Минков”
Блокове: бл.41 до 46, от бл.50 до 57, бл.66, 67, 74, 75,83,84;85;95,117,118;125,126/адм.сграда/,127,128,129;161,171

Приемен адрес: к-с Славейков” бл.55
 
Сл. тел. 856096

 

5. Николай Рангелов
 
Обслужва район: Микрорайон 4
Граници:бул.”Професор Яким Якимов”; бул.”Стефан Стамболов”, бул.”Тракия”
Блокове: бл.41 до 46, от бл.50 до 57, бл.66, 67, 74, 75,83,84;85;95,117,118;125,126/адм.сграда/,127,128,129;161,171

Приемен адрес: к-с Славейков” бл.55 

Сл. тел. 856096

 

6. Мустафа Мустафа
 
Обслужва район: К-с”Славейков”-Запад
Граници: бул.”Професор Яким Якимов”; бул.”Янко Комитов”
Блокове: бл.29 - 40, 63,69, 70, 81, 82,105,116,124,141;142;143;144; 146;148;150;152; 153; 154;155,159;163;164;165;166;167;168

Приемен адрес: к-с Славейков” бл.48 

Сл. тел. 856735

 

7. Валентин Стоянов 

Обслужва район: К-с”Бр.Миладинови” Запад
Граници:бул..”Струга”, бул.”Демокрация”, бул.”Сан Стефано” от №64, бул.”Одрин”, ул.”Дрин”
Блокове: 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 27, 28, 29а, 29б, 30, 32, 33, 128, 129, 130, 117, 118, 133 и 134, 37 до 43, бл..47, бл.71

Приемен адрес: к-с „Бр.Миладинови” бл.117
 
Сл. тел. 856734

 

8. Петко Иванов 

Обслужва район: Микрорайон 1а
Граници: бул..”Струга”,ул.”Ванчо Михайлов”,бул.”Ст.Стамболов”,
Блокове: бл.88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 27, 28, 29а, 29б, 30, 32, 33, 128, 129, 130, 117, 118, 133 и 134 кв.”Раб.жилища” - блокове от 1 до 19 

Приемен адрес: к-с „Бр.Миладинови” бл.117 

Сл. тел. 856714

 

9. Деян Крумов 

Обслужва район: Микрорайон 1б
Граници:ул.”Ванчо Михайлов”,бул.”Ст.Стамболов”, бул.”Сан Стефано” , ул.”Дрин”
Блокове: бл.37 до 43, бл.47,бл.46, бл.71, ул.”Вардар”- № 1/бл.37/,  ул.“Струма”-№ 29, 31, 33, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, ул.”Марица” № 50, 76, ул.“Шар Планина”-№ 32, 36, 38, 13, 15,17, 19, 21, 23, 25, бул.”Ст.Стамболов”- № 78, 82, 84

Приемен адрес: к-с „Бр.Миладинови” бл.117 

Сл. тел. 856892

 

10. Петър Димитров
 
Обслужва район: Микрорайон 2
Граници:ул.”Ванчо Михайлов”, ул.”Дрин”,  ул.”Одрин”, ул.”Струга”
Улици: ул.”Ванчо Михайлов”, ул.”Одрин”, ул.”Янтра” №28, ул.”Струга”
Блокове: бл. 56, 57, бл.59 до 67, бл.70 

Приемен адрес: к-с „Бр.Миладинови” бл.117 

Сл. тел. 856892

 

11. Георги Мравов
 
Обслужва район: К-с”Бр.Миладинови” Изток
Граници:бул.”Струга”, ул.”Ванчо Михайлов”, ул.”Дрин”, ул..”Одрин”, бул.”Сан Срефано”
Блокове: бл.1 до 9, бл.17,18,19, бул.”Сан Стефано” - №8;10;28;42, 48, 58, 60А и 60Б, ул.“Гладстон”- №125, ул.”Кавала” - № 11, 13, 15, 17, 18, 20, ул.”Пирин”№16,ул.”Драма”№11 ул.”Лозенградска” ул.”Ст.Димитров” 

Приемен адрес: к-с „Бр.Миладинови” бл.117
 
Сл. тел. 856892

 

12. Николай Петров
 
Обслужва район: Индустриална зона
Граници: Района между ж.п.линия Бургас-Поморие,надлез”Вл.Павлов”, крайезерен път до ж.п.подлез на СО”МАТ”
 
Приемен адрес: Второ РУ 

Сл. тел. 856892

 

13. Сотир Христов
 
Обслужва район: гр.Българово; с.Ветрен; с.Изворище; с.Банево; .Миролюбово; кв.”Д.Езерово”, с.Братово, кв.Лозово, с.Равнец; заедно с прилежащите им землища и вилни зони. 

Приемен адрес: Второ РУ 

Сл. тел. 856762

 

14. Тодор Тодоров
 
Обслужва район: с.Ветрен заедно с прилежащите му землища и вилни зони. 

Приемен адрес: Кметство кв.Ветрен 

Сл. тел. 856762

 

15. Красимир Русев
 
Обслужва район: кв.”Д.Езерово”, кв.”Лозово”, заедно с прилежащите им землища и вилни зони. 

Приемен адрес: Кметство кв.Д.Езерово 

Сл. тел. 856762

 

16. Николай Атанасов
 
Обслужва район: гр.Българово, с.Миролюбово, заедно с прилежащите им землища и вилни зони.
 
Приемен адрес: Кметство гр.Българово 

Сл. тел. 856762

 

17. Георги Костов 

Обслужва район: с.Банево, с.Изворище заедно с прилежащите им землища и вилни зони. 

Приемен адрес: Кметство кв.Банево 

Сл. тел. 856762