МВР

ОД Варна

 

Приемни на РУП Девня - по микрорайони

микрорайон

ПИ / МлПИ

приемни дни
и часове

адрес,
телефон

гр.Девня,
с. Кипра

МлПИ
Димо Димов

Вторник, сряда и петък
14:00-16:00 ч.

РУ Девня,
ул. “Базилика” № 2
051992131

с. Кипра

“Соловей соди”
Пристанище “Варна – запад” АД
“Девненски захарен завод” АД
“Полимери” АД

ПИ
Антон Стоянов

 

Вторник и четвъртък 
14:00-16:00

РУ Девня, ул. “Базилика” № 2
051992131

Кв. “Гъбена махала”
Кв. “Река Девня”
ПМУ, ДАП, ВИК,
“Глав болгар строй"
Заводски строежи”, ЗСК – Девня

с. Падина

Кв. “Химик”

ПИ Деница Костова

 

Сряда
14:00-16:00 ч.





Понеделник
14:00 - 16:00 ч.

Четвъртък
14:00 - 16:00 ч.

РУ Девня, ул. “Базилика” № 2
051992131




с. Падина

Кв. “Повеляново”

“Агрополихим” АД

МлПИ
Николай Янакиев

Вторник и четвъртък
14:00-16:00 ч.

гр. Девня, кв. "Повеляново"

гр.Суворово

ПИ
Серкан Ибрямов

Сряда
14:00-16:00 ч.

гр.Суворово, приемна
05153-2141

с.Баново

МлПИ
Александър Вангелов

Петък
10:00-12:00 ч.

с.Баново - Кметството
051538/902

с.Чернево

МлПИ
Александър Вангелов

Понеделник
15:00-17:00 ч.

с.Чернево - Кметството
051537/901

с. Просечен

МлПИ
Александър Вангелов

Вторник
15:00 - 17:00 ч.

с. Просечен - Кметството
051539/961

с. Левски

МлПИ
Александър Вангелов

Сряда
14:00 - 16:00 ч.

с. Левски - Кметството
051539/801

с. Изгрев

МлПИ
Васил Стоянов

Понеделник
15:00-16:00 ч.

с.Изгрев - Кметството
051539/901

с. Калиманци

МлПИ
Васил Стоянов

Вторник
15:00-16:00 ч.

с.Калиманци - Кметството
051538–214

с. Николаевка

МлПИ
Васил Стоянов

Сряда
14:00-15:00 ч.

с.Николаевка - Кметството
05156/901

с. Дръндар

МлПИ
Васил Стоянов

Петък
10:00-11:00 ч.

с.Дръндар - Кметството
051536/903

с. Щипско

МлПИ
Петър Великов

Вторник
15:00-17:00 ч.

с.Щипско - Кметството
05131/3462

гр. Вълчи дол

ПИ
Стефан Николов

Сряда
14:00-16:00 ч.

Участък Вълчи дол

с. Войводино

МлПИ
Петър Великов

Четвъртък
09:00-12:00 ч.

с.Войводино - Кметството
05131/4220

с. Ст. Караджа

ПИ
Светлозар Стоянов

Сряда
13:00-15:00 ч.

с.Ст.Караджа - Кметството
05135/2213

с. Бояна

Мл.ПИ
Кирил Кирилов

Вторник
13:00-15:00 ч.

с.Бояна - Кметството
05139/222

с. Оборище

Мл.ПИ
Кирил Кирилов

Вторник
10:00 - 12:00 ч.

с.Оборище - Кметството
05139/220

с. Ген. Киселово

Мл.ПИ
Кирил Кирилов

Сряда
10:00-12:00 ч.

с. Ген.Киселово - Кметството
05130/220

с. Страхил

Мл.ПИ
Кирил Кирилов

Петък
10:00-12:00 ч.

с.Страхил - Кметството
05130/260

с.Звънец

МлПИ
Кирил Кирилов

Петък
13:00-15:00 ч.

с.Звънец - Кметството
05130/282

с. Червенци

Мл. ПИ
Станислав Диков

Вторник
13:00-15:00 ч.
Четвъртък
10:00-12:00 ч.

с.Червенци - Кметството
05134/2285

с. Караманите

Мл. ПИ
Станислав Диков

Сряда и петък
14:30-16:30 ч.

с.Караманите - Кметството
05136/2956

с. Метличина

МлПИ
Богдан Богданов

Вторник и петък
13:00-15:00 ч.

с.Метличина - Кметството
05136–2400

с. Брестак

МлПИ
Богдан Богданов

Сряда
10:00-12:00 ч.
Петък
13:00-15:00 ч.

с. Брестак - Кметството
05136/2313

с. Михалич

Мл. ПИ
Радослав Иванов

Понеделник
09:00-11:00 ч.

с.Михалич - Кметството
05132/2220

с. Добротич

Мл. ПИ
Радослав Иванов

Вторник
13:00-15:00 ч.

с.Добротич - Кметството
05138/2220

с. Кракра

Мл. ПИ
Радослав Иванов

Сряда
10:00-13:00 ч.

с.Кракра - Кметството
05132/2276

с. Искър

Мл. ПИ
Радослав Иванов

Сряда
15:30 - 17:30 ч.

с.Искър - Кметството
05132/2236

с. Калоян

Мл. ПИ
Радослав Иванов

Четвъртък
13:00-15:00 ч.

с.Калоян - Кметството
05137/2220

с. Есеница

Мл. ПИ Радослав Иванов

Петък
10:00-13:00 ч.

с.Есеница - Кметството
05137/2380

с. Изворник

Мл. ПИ Йордан Йорданов

Понеделник
14:00-16:00 ч.

с.Изворник - Кметството
05135/276

с. Радан Войвода

Мл. ПИ Йордан Йорданов

Сряда
14:00-16:00 ч.

с. Радан Войвода - Кметството
05133/2311

с. Ген. Колево

Мл. ПИ Йордан Йорданов

Четвъртък
14:00-16:00 ч.

с.Ген.Колево - Кметството
05133/2220

с. Ст. Караджа

Мл. ПИ Йордан Йорданов

Петък
14:00-16:00 ч.

с.Ст.Караджа - Кметството
05135/2213