МВР

ОД Габрово

 

СЕВЛИЕВО
І-ви район
Граници:
1-ви микрорайон – градска част по ул. „Васил Левски“ – вдясно
(нечетни номера), площад „Свобода“, по ул. „Стефан Пешев“ (четни номера), ж.к. „Д-р Атанас Москов“ до мотел „Росица".
Обслужва се от: ПИ Христо Първанов
Приемна:
гр. Севлиево, ул. „Св. Св. Кирил и Методий“ № 16, до Клуб на инвалида
четвъртък 15:00-17:00 часа
РУ – Севлиево вторник от 09:00-12:00 часа и от 13:00-17:00 часа

2-ри микрорайон – с. Ряховците, с. П. Славейков, с. Кормянско и с. Малки Вършец.
Обслужва се от: МлПИ Павел Павлов.
Приемни: в сградите на кметствата
с. Ряховците четвъртък 10:00-12:00 часа
с. П. Славейков вторник 13:00-15:00 часа
с. Малки Вършец сряда 10:00-12:00 часа
с.Кормянско вторник 10:00-12:00 часа

3-ти микрорайон – с. Агатово, с. Градище, с. Крамолин и кв. „Балабанца“
Обслужва се от МлПИ Ростислав Христов
Приемни помещения:
За кв. „Балабанца“ на ул. „Светлина“  № 30, до „Гражданско-обществен център по превенция“
понеделник 09:00-12:00 часа
вторник 14:00-16:00 часа
сряда 09:00-12:00 часа
четвъртък15:00-17:00 часа

В сградите на кметствата:
с. Агатово понеделник 13:00-15:00 часа
с. Градище сряда 13:00-15:00 часа
с. Крамолин понеделник 15:00-17:00 часа

II-ри район
Граници:
1-ви микрорайон – градска част от пл. „Свобода“ по ул. „Никола Генев“, по ул. „Опълченска“, вляво
(нечетни номера) до края на гр. Севлиево, след бензиностанция „Шопов". От площад „Свобода“ по ул. „В. Левски“  (четни номера), ул. „Крайбрежна“, Източна индустриална зона.
Обслужва се от ПИ Иван Енев
Приемно помещение: в сградата на РУ-Севлиево
четвъртък от 09:00-12:00 часа и от 13:00-17:00 часа

2-ри микрорайон – С.О. „Хоталич“ и вилна зона в местност „Функата“, с. Крушево, с. Младен, с. Добромирка и с. Богатово.
Обслужва се от МлПИ Станислав Цонев
Приемни: в сградите на кметствата
с. Крушево сряда 10:00-12:00 часа
с. Младен сряда 15:00-17:00 часа
с. Добромирка сряда 13:00-15:00 часа
с. Богатово сряда 10:00-12:00 часа

3-ти микрорайон – с. Ловнидол, с. Търхово, с. Буря, с. Идилево, вилна зона „Севлиевски лозя“ и базите за отдих в местност „Баадалата“.
Обслужва се от МлПИ Петър Петров
Приемни помещения: в сградите на кметствата
с. Ловнидол четвъртък 10:00-12:00 часа
с. Търхово четвъртък 13:00-15:00 часа
с. Буря понеделник 10:00-12:00 часа
с. Идилево понеделник 13:00-15:00 часа

ІІІ-ти район
Граници:
1-ви микрорайон – градска част от пл. „Свобода“, по ул. „Опълченска“, ул. „М. Попов“, вдясно (четни номера). От площад „Свобода“ по ул. „Хр. Спиридонов“ вляво, по ул. „Стара планина“, вляво до кръстовището с ул. „Н. Д. Петков“ . От фирма „Паралел“ ООД на „Сеннишко шосе“, по ул. „Стара планина“, ул. „Н. Д. Петков“ , вдясно; ж.к. „Митко Палаузов“.
Обслужва се от ПИ Иван Ботев Иванов
Приемно помещение: ул. „Стара планина“ № 34А, ет. 2
сряда 15:00-17:00 часа
РУ – Севлиево понеделник от 09:00-12:00 часа и от 13:00–17:00 часа

2-ри микрорайон – с. Кастел, с. Батошево, с. Карамичевци, с. Шумата, с. Енев рът, с. Стоките, с. Валевци, с. Угорелец,  местност „Лъгът“, с. Купен, с. Кладев рът.
Обслужва се от МлПИ Георги Петров
Приемни помещения: в сградите на кметствата
с. Батошево вторник 10:00-12:00 часа
с. Шумата вторник 15:00-17:00 часа
с. Стоките сряда 10:00-12:00 часа

3-ти микрорайон – с. Горна Росица, с. Селище, с. Кръвеник, м. „Табашко“ и м. „Троенци“.
Обслужва се от МлПИ Евгени Тодоров
Приемни помещения: в сградите на кметствата
с. Горна Росица вторник 13:00-15:00 часа
с. Селище сряда 15:00-17:00 часа
с. Кръвеник сряда 13:00-15:00 часа 

4-ти микрорайон – с. Сенник, с. Душево и с. „Душевски колиби“.
Обслужва се от МлПИ Ивелин Иванов
Приемни: в сградите на кметствата
с. Сенник вторник 10:00-12:00 часа
с. Душево вторник 14:00-16:00 часа

ІV-ти район
Граници:
1-ви микрорайон – градска част от пл. „Свобода“ по ул. „Ст. Пешев“, вляво
(нечетни номера) до бензиностанция „Панацея“, по ул. „Н. Д. Петков“, ж. к „ Д. Благоев“ до „Изгрев 99" ООД, по ул. „Стара планина“, ул. „Хр. Спиридонов“ до пл. „Свобода“.
Обслужва се от ПИ Данаил Камбуров
Приемни помещения:
ул. „Св. Св. Кирил и Методий“ №16 вторник 10:00-12:00 часа
РУ – Севлиево сряда от 09:00-12:00 часа и от 13:00-17:00 часа

2-ри микрорайон – с. Хирево, с. Дамяново, с. Градница.
Обслужва се от МлПИ Румен Върбанов
Приемни помещения: в сградите на кметствата
с. Хирево сряда 15:00-17:00 часа
с. Дамяново сряда 13:00-15:00 часа
с. Градница вторник 14:00-16:00 часа

3-ти микрорайон – с. Бериево, с. Млечево, с. Столът, с. Боаза
Обслужва се от МлПИ Петко Ганчев
Приемни помещения: в сградите на кметствата
с. Бериево сряда 10:00-12:00 часа
с. Млечево понеделник 11:00-13:00 часа
с. Столът понеделник 09:00-11:00 часа